Najnovšie recenzie zo sekcie Menštruačné kalíšky

Overený zákazník LUNAcare ZuzanaL

Pridané: 19. februára 2023

Zakúpený v LUNAcare

Este som nestihla vyskusat,ale tesim a na to. Mam klasicky kalisok a neviem si vybachvalit.

Kiotos Menstrual Cup Pink 45 mm

• Spokojnost s tovarom

Overený zákazník LUNAcare Veronika

Pridané: 7. februára 2023

Zakúpený v LUNAcare

• Používam ho už 3 roky a už by som nemenila. Od prvého dňa bol super. Je to veľmi pohodlné, ani neviem, že mám menzes.

Overený zákazník LUNAcare * * *

Pridané: 30. decembra 2022

• výborná pomôcka
  • vypúšťací kalíšok netreba celý počas dňa v práci vyťahovať, stačí povytiahnuť stopku a vypustiť obsah
  • jednoduchá manipulácia
  • celková spokojnosť

Po chvíľke praxe je manipulácia veľmi jednoduchá. Používanie kalíška šetrí peňaženku a životné prostredie. Kalíšok je lepší ako tampóny alebo vložky. Poskytuje voľnosť a istotu pri cestovaní, športe, vode, v saune …

• super vec

• praktické, ekologické

Overený zákazník Sexihracky.eu Myška

Pridané: 12. novembra 2022

Zakúpený v Sexihracky.eu

• Zdalo sa ze to bude top vyrobok. Az kym neprisiel cas ho pouzit
  • Kalisok sa vnutri absolutne neotvoril. Je z jemneho materialu, ktorý vyzeral ze bude príjemný . Lenze po stlaceni a naslednom zavedení, ostal stlačený a neotvoril sa. Skusala som to x krát a nakoniec som to vzdala a isiel do kosa.
  • Škoda. Vyzeral vábne a za tu cenu 2 kusy. Mozno keby ten okraj bol pevnejsi, slo by to.

Overený zákazník LadyCup.sk Monika

Pridané: 11. novembra 2022

• Rýchlosť sterilizácie
  • Uskladnenie

Pre mna voľba jasná hneď pri kúpe menstruacneho kalíška aj kúpa sterilizacneho pohárika. Pri neočakávanej menštruácii je kalisok pripravený k použitiu za necelé 4 minuty sterilizovania v mikrovlnej rúre.

• Dlhodobé použitie
  • Ekologickejšie
  • Zníženie nákladov na tampóny/vložky
  • Prvé zavádzanie a vyberanie komplikovanejšie

Dlho som mala predsudky voči menštruačnému kalíšku (zaviesť niečo, bez trčiacej šnúrky). Po pozitívnom odporúčaní kolegyne som sa na to predsa len odhodlala a výsledok? Prvé použitie bolo pre mna stresujúce ale zvedavosť bola väčšia. A ako to dopadlo? Na výbornú, nechápem že som to nevyskúšala už pred xy rokmi. Ten komfort je neopísateľný. Používam ho deň, noc a veľmi si pochvalujem! Baby držím palce aby ste zahodili predsudky ako som mala ja a vyskúšali to, určite ľutovať nebudete!

Overený zákazník LadyCup.sk Overený zákazník

Pridané: 9. novembra 2022

• No
Lunacup Menštruačný kalíšok Fialova 1

Lunacup Menštruačný kalíšok Fialova 1

Overený zákazník LUNAcare Overený zákazník

Pridané: 17. októbra 2022

Zakúpený v LUNAcare

Kúpila som tento produkt na odporúčanie mojej kamarátky. Som veľmi spokojná, zmenilo sa mi prežitie mojej menštruácie o 180 stupňov v najlepšom zmysle. Už nikdy viac by som nepoužívala ani tampóny ani vložky. To pohodlie a pocit bezpečnosti je na nezaplatenie. Každému viem len odporúčať menštruačný kalíšok.

LadyCup Menštruačný kalíšok Sladká jahoda S

LadyCup Menštruačný kalíšok Sladká jahoda S

Overený zákazník LadyCup.sk Janka

Pridané: 8. októbra 2022

Zakúpený v LadyCup.sk

Je to moja prva skusenost s kaliskom..Mam ho uz 3mesiac a nedam na nho dopustit..Trosku este bojujem s vyberanim, )okrem sprchy by som si inde netrufla)ale uz to ide ovela lahsie ako pri prvej menstruacii..Vzala som si S aj napriek tomu ze mam 38, ale este som nerodila..sem tam mi vadi ta stopka, ale chcem pockat kym si to budem vediet vytihanut na 100% a ptm sa ju chystam odstrihnut…Takze baby, ak premyslate ci ano, ci nie..za mna 100% ano a 3x…

Overený zákazník LadyCup.sk Janka

Zakúpený v SuperLove

• Pomerne ľahko sa zavádza
  • Funguje ako má
  • Použitie aj počas noci
  • Vďaka stopke sa ľahko vyberá
  • Necítite, že je vo vnútri
  • Ľahká údržba
  • Ťažšie začiatky používania (u začiatočníkov)

Jednoducho úžasný produkt! Nerozumiem, ako som mohla doteraz fungovať bez menštruačného kalíška. Je úplne bezpečný na používanie. Začiatky sú samozrejme zložitejšie, je potrebné si na neho zvyknúť, gro je naučiť sa ho správne zavádzať, k čomu dosť pomáha a rozhodne odporúčam aj použitie lubrikačného gélu na vodnej báze, hlavne u začiatočníkov. Určite je potrebné si ale najprv naštudovať vopred čo to je a ako sa to používa, pozrieť si napríklad tutorialy, rôzne spôsoby zavádzania kalíška do pošvy, atď. Po nejakých dvoch cykloch (ale samozrejme je to individuálne) by malo byť používanie prakticky bezproblémové. Ak je kalíšok zavedený správne, vôbec necítite, že je vo vnútri. Pridávam ale upozornenie z vlastnej skúsenosti, že mne väčší pohárik pri prvotnom používaní dosť tlačil na močový mechúr, čo bolo troška nepríjemné, ale časom sa to samo upravilo a už necítím vôbec nič.
Skutočne úžasný produkt, môžem vrelo odporúčať všetkým, rozhodne sa nemusíte báť ho používať, je 100% lepší než klasické vložky a je bezpečnější než tampóny. Šetrný k životnému prostrediu.

Satisfyer Feel Secure purple 15 + 20 ml

Satisfyer Feel Secure purple 15 + 20 ml

Overený zákazník Sexihracky.eu Overený zákazník

Pridané: 23. augusta 2022

• Ekologické
  • Vyplatí sa to viac ako kupovať vložky či tampóny
  • Nie každému to je príjemné

Musíte si na to zvyknúť. Rozhodne to nedoporučujem ženám ktoré ešte neskúšali tampóny alebo sú ešte panny.

Lunacup Menštruačný kalíšok Marhuľová 1

Lunacup Menštruačný kalíšok Marhuľová 1

Overený zákazník LUNAcare Dia

Pridané: 15. augusta 2022

Zakúpený v LUNAcare

Spokojnost nado vsetko. Prvy den bol trochu tazky kym som so si ho spravne zaviedla. Po spravnom zavedeni to bol boj so stopkou, ktoru som musela skracovat. Potom sme sa uz skamaratili. Hlavne som rada za to, ze existuje aj mensia velkost, kedze som skusala aj konkurencny ale ten som zavrhla kvoli bolestiam a rok som bola proti kaliskom. Lunacup ma presvedcil o opaku.

• Veľký problém vytiahnuť.
Lunacup Menštruačný kalíšok biely 1

Lunacup Menštruačný kalíšok biely 1

Overený zákazník LUNAcare Overený zákazník

Pridané: 17. júla 2022

• Velmi prakticky
  • Komfortne pouzivanie, obcas aj zabudnem za mam menzes
  • Jednoduche vypustanie bez nutnosti vyberania kaliska, na akomkolvek wc
  • Uspora financii na vlozkach obrovska
  • Ekologicka pomocka
  • Cena primerana kvalite vyrobku

Overený zákazník LadyCup.sk Monika

Pridané: 7. júla 2022

• jednoduché zavedenie
  • produkt po zavedení nie je vôbec cítiť
  • bez pretečenia - druhý deň menštruácie a k výmene došlo iba dvakrát, ráno a večer
  • kľudný spánok
  • trochu komplikované vyberanie. Zatiaľ iba v domácom prostredí. V inom prostredí nemám ešte istotu. Asi to chce viac praxe.

Zatiaľ som veľmi milo prekvapená a čo ma uspokojuje z nákupu tohto tovaru, je splnenie mojich očakávaní. Určite doporučujem. Škoda, že som roky váhala s kúpou tohto produktu :), mohla som si viacej užívať život počas "týchto dní".

Zobrazujem 21 - 40 zo 156 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...8