Najnovšie recenzie zo sekcie Menštruačné kalíšky

MeLuna Menštruačný kalíšok s guličkou Loranžový

MeLuna Menštruačný kalíšok s guličkou Loranžový

Pridané: 14. augusta 2015

Zakúpený v Ekomarket

• Cistota a volnost v pohybe
  • Nic

Odporucam vyskusat kazdej zene!Ten pocit je na nezaplatenie!
Ani neviem,ze mam MS.Bola mi odporucena tato velkost-2 porody,vel.obl.L,160cm.

Lunacup Menštruačný kalíšok fialový menší

Lunacup Menštruačný kalíšok fialový menší

Pridané: 29. júla 2015

Zakúpený v LUNAcare

• z dlhodobého hľadiska lacnejšie než klasické hygienické potreby
  • pohodlné používanie aj pri náročnejšej aktivite (napr. plávanie)
  • skladé, zaberá málo miesta
  • zdravotne menej závadné - kvalitný materiál a nehrozí syndróm toxického šoku pri dlhodobom používaní
  • trochu komplikované používanie, ale to chce len chvíľu praxe
  • pre mňa je trochu dlhý, stopka na spodu sa ale dá skrátiť, takže to tiež nie je veľký problém

Som veľmi spokojná, že som si ho kúpila.

Lunacup Menštruačný kalíšok ružový väčší

Lunacup Menštruačný kalíšok ružový väčší

Zakúpený v LUNAcare

• Pohodlné, bezpečné, hygienickejšie, ekonomické aj ekologické riešenie, stále v skrinke, netreba nakupovať kažký mesiac nové, neminú sa.

Zaujal ma hneď pri prvom objavení v pondelok a v utorok som objednávala. Dovtedy som netušila, že niečo také existuje. Hneď som mala možnosť produkt aj vyskúšať, bola som nad mieru spokojná. Jediné čo ma mrzí, že som to neobjavila prv. Vraj je to na trhu už desať rokov.
Odpurúčam všetkým ženám, je to fakt super produkt, s klasikou sa nedá porovnávat, dá sa pri jeho použití ľahko zabudnuť, že vôbec máme" ťažšie obdobie" :). A dá sa naň spoľahnuť, netreba sa báť " nehôd".
Hodí sa na úplne každú priležitosť aj náročné cvičenie, plávanie.
Porovnávať s konkurenčnímu nemôžem s vlastných skúseností. Tento som si vybrala, po recenziach a chatom s online poradkyňou. Zistila som že je vyrobený z kvalitnejšieho materiálu a má lepšie to uško za ktoré sa vyberá.
Odpurúčam na 100 %.

• Praktická sterilizačná pomocka

Odporúčam produkt,

Lunacup Menštruačný kalíšok biely menší

Lunacup Menštruačný kalíšok biely menší

• veľmi príjemný materiál
  • ľahká manipulácia
  • ušetrené peniažky
  • už žiadny strach z STS :)
  • u niekoho to dlhšie trvá, kým si na to zvykne a naučí sa čo a ako
  • treba mať pevné nervy zo začiatku

rozhodla som sa vyskúšať kalíšok kvôli zdravotným problém z tampónov, dozvedela som sa o tom cez internet a po chvíľkovom váhaní som si povedala, že to musím vyskúšať. a stálo to zato! aj keď prvé pokusy boli viac menej zložitejšie a hlavne mi to trvalo dosť dlho, ale ide iba o cvik a prekonanie strachu. nie hneď panikáriť, keď je kalíšok cítiť, alebo tlačí, alebo sa snáď nedá vytiahnuť... áno, aj také sa mi stalo a samozrejme ma hneď oblial pot a dostala som strach :) a to je potom ešte horšie, na základe svojich krátkych poznatkov (použitý asi 5 - 6 krát) som zistila, že prvým pokusom treba venovať naozaj dostatok času a byť úplne v kľude a spoznávať aj svoje telo :) určite odporúčam všetkým slečnám a ženám, len smelo do toho! kalíšok je stokrát lepší a príjemnejší než tampón, či vložka. Cítim sa sviežo, čisto a hlavne nemám stále ten podvedomý strach, čo ak práve mňa chytí STS (pri tampónoch ma chytali pocity slabosti a bolo mi na odpadnutie), takže u mňa jasná voľba :) gynekologička bola síce proti, pretože čo nepozná, neuznáva. a keďže na SVK je to málo rozšírený produkt, tak som sa ani nedivila. a to nehovorím ani o tom, že za pár mesiacov sa mi to vráti. a na záver musím pochváliť pani Kateřinu, odpovedala mi na všetky moje otázky a starosti. ďakujem!

Lunacup Menštruačný kalíšok fialový väčší

Lunacup Menštruačný kalíšok fialový väčší

Pridané: 22. júla 2015

Zakúpený v LUNAcare

• Parada. Bez ineho potrebneho komentara. Uz b som sa k tamponom nevratila....
  • Nic.

100%-na spokojnost.

MeLuna menštruačný kalíšok s guličkou M ružový

MeLuna menštruačný kalíšok s guličkou M ružový

Pridané: 16. júla 2015

(naposledy upravené 16. júla 2015)

Zakúpený v Ekomarket

• Jednoduche zavadzanie (moj prvy menstr.kalisok),ziadne pretekanie,obmedzovanie pri pohybe,sporte...
  • Nic

Maximalna spokojnost,neverila som ze je to taka perfektna vecicka,skoda ze som si kalisok neobjednala skor.Mozem jedine odporucat.

Pridané: 12. júla 2015

Zakúpený v LUNAcare

diskrétne, uľahčí sterilizáciu som spokojná

Lunacup Menštruačný kalíšok fialový 1

Lunacup Menštruačný kalíšok fialový 1

Pridané: 21. júna 2015

(naposledy upravené 21. júna 2015)

Este som nestihla vyskusat... Vyzera zaujimavo ;) uvidime

Lunacup Menštruačný kalíšok fialový 2

Lunacup Menštruačný kalíšok fialový 2

Pridané: 5. júna 2015

(naposledy upravené 5. júna 2015)

Zakúpený v LUNAcare

• Pocit uplneho sucha, bez zapachu, nerisite pocit vlhka, nerozmyslate ci nahodou uz netreba ist na toaletu zmenit hyg. vlozku, uplny pocit akoby ste menstruaciu ani nemali
  • nemam, mozno ale to nieje proti vyrobku, nieje mozne uplne vyuzivat kalisok v pracovnych podmienkach na toalete beznej, bez bidetu, mali by byt vsade bidety :)

Som maximalne spokojna, ako prva skusenost, hned pri prvom zavedeni bezproblemov, skoda iba ze som kalisok objavila az v 34roch.
Kupa bola dobra, cenovo dostupna a zvlast pozitivna, z dovodov mnohych, prijemnejsie prezitie menstruacnych dni, usetrenie mnohych penazi a prispenie k mensiemu odpadu, vsetky zeny by si mali uvedomit ake moznosti uz v dnesnej dobe mame, a nebat sa stale zmien a otvorit sa trochu svetu, prestat vnimat menstruaciu a zenskost a citlivost ako slabost, ale ako silu :))))))

Konkurenciu velmi nepoznam, ale ceny mali vyssie. Hodi sa podla mna pri normalne menstruacii, mozno pocas prveho dna je treba kalisok vybrat a opat zaviest, ale u mna dalsie dni su bez vyberu a hlavne, co nemozem zabudnut uviest je pokojny spanok bez budenia sa, bez velkych a hrubych vloziek, pretekania a prania bielizne, parada.

Lady Cup menštruačný pohárik biely L

Lady Cup menštruačný pohárik biely L

Pridané: 28. augusta 2014

Zakúpený v Ekomarket

• ľahko použiteľný, šetrný k ŽP, cenovo výhodný.

som spokojná, dobrá voľba, konieckoncov úspora peňazí v budúcnosti.

Yuuki menštruačný pohárik 1

Yuuki menštruačný pohárik 1

Anonym Anonym

Pridané: 4. júla 2014

• menstruackny kalisok je super vec k vlozkam alebo tamponom sa pravdepodobne uz nikdy nevratim mam presne yuuki 2 ale myslim ze to je jedno tu ide iba o velkost
  • poharik my prisiel z vonkajsej strany trosku naruseny len take povrchove co nema ziaden vplyv na funkcnost ale zachytava sa tam krv a necistoty pri manipulacii kalisok mam od marca 2014 takze som ho pouzila len 4 krat a tento krat velke sklamanie poharik po okrajoch praskol na dvoch miestach jedna prasklina sa siri ku "vetracej " dierke cize to praskne asi uplne, o poharik sa staram podla navodu a pri kazdom vkladani ked poharik musim nejak trosku stocit aby sa vosiel dnu ta prasklina sa zväcsuje OTRASNE ! takze material je podla mna maximalne nekvalitny

kalisok od firmy yukki vobec neodporucam !

MeLuna menštruačný kalíšok s guličkou M žltý

MeLuna menštruačný kalíšok s guličkou M žltý

Pridané: 9. decembra 2013

(naposledy upravené 9. decembra 2013)

Zakúpený v Ekomarket

Odporúčam a ľutujem, že som si ho neobjednala skôr.

MeLuna Menštruačný kalíšok s guličkou Lružový

MeLuna Menštruačný kalíšok s guličkou Lružový

Pridané: 27. októbra 2013

(naposledy upravené 27. októbra 2013)

Zakúpený v Ekomarket

• Lutujem, ze som si kalisok neobjednala skor. Zo zaciatku som mala obavy, ze sa mi rychlo naplni, ale napriek tomu, ze mam menstruaciu velmi silnu, v pohode staci kalisok vyprazdnovat iba par krat za den.
  • Chce to trochu treningu pri zavadzani. Treba si najst vyhovujuci sposob skladania. Mne najviac vyhovuje sposob do C.

Hodnotim ako velky prinos a vrelo odporucam.

Yuuki menštruačný pohárik 2

Yuuki menštruačný pohárik 2

Pridané: 7. októbra 2013

• pohodlny, prakticky

kedze ste nemali 2, objednala som si ten mensi a bola to dobra volba, napriek tomu, ze mam cez 30 rokov a za sebou vaginalny porod, staci mi mensia velkost, vobec nepreteka, necitim ho, menstruacny poharik som si zamilovala, skoda, ze som ho neobjavila skor, uvazujem, ze ho budem pouzivat aj na noc a chystam sa na osvetu medzi kamoskami :-)))))))))))

MeLuna menštruačný kalíšok s očkom M ružový

MeLuna menštruačný kalíšok s očkom M ružový

Pridané: 10. júna 2013

(naposledy upravené 10. júna 2013)

Zakúpený v Ekomarket

• očko pre uľahčenie manipulácie

ekologické
ekonomické
doporučujem
treba si nájsť vhodnú veľkosť

Zobrazujem 141 - 156 zo 156 recenzií 1...4 5 6 7 [ 8 ]